Микола Малишевський
Дбайливе відношення до автівок та їх власників. Як що трапляється загадкова проблема, не міняють половину авта, намагаються розібратись. Подобається

Oleksandr Zhezitskyi
Шукав сто в інтернеті де можна зробити комп’ютерну діагностику (була проблема з системою електронного управління охолодженням двигуна), вибрав це сто через те що можна було приїхати в той же день на діагностику. Швиденько підключились, переглянули всі системи, знайшли причину через яку висвічувалася помилка. Запропонували варіанти вирішення. Усім залишився задоволений.

Vitaliy Poltavets
Надёжные ребята, профессионально всё делают и чек справедливый.

Борис Гольд
Очень толковые ребята

Артём Евдокименко
СТО с Професиональным персоналом!
Спасибо ВАМ за помощь!!!

5 коментарів до “Відгуки

 • 27.04.2020 о 10:15
  Постійне посилання

  Одно из лучших СТО в г.Киеве.Работают качественно,честно и очень добросовестно.Цены разумные,реальные на роботу и ремонтные работы.Выполняют практически все работы по ремонту всех существующих марок автомобилей в том числе корейских и американских по разумной цене без лишних переплат за ремонт и запчасти.Раьотой за ремонт своего автомоьиля очень доволен.Рекомендую всем кто ценит перечисленные выше качества и условия в которых выполняются ремонтные работы Вашщего авто.

  Відповіcти
 • 28.10.2020 о 21:01
  Постійне посилання

  Відчув в автомобілі дивні незвичні для нормальної роботи звуки. Звернувся. Приємні в спілкуванні. Зробили діагностику. Відремонтували якісно та швидко. Дякую!

  Відповіcти
 • 19.05.2022 о 12:43
  Постійне посилання

  Доброго дня! Вдячний Вам за відповідальний підхід до діагностики! Об’їздив багато сервісів,замінили різні запчастини без результатно,стук залишався …Хлопці підійшли до проблеми комплексно(часткова розборка) і визначили дефект амортизаторів,після заміни машина знов як нова! Рекомендую даний сервіс! MAZDA 3 BK 2008

  Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Call Now Button+380638176555